Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bülten
#1

Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?Basın bülteni ajansı BültenOfisi olarak markaların ve aktivitelerinin kendi hazırladıkları içeriklerle birlikte internet medyasında haber olmasını sağlıyoruz. Dijital basın bülteni çalışmalarıyla televizyon, radyo ve gazete reklamlarına kıyasla daha düşük bütçeyle geniş kitlelere markanızı ve çalışmalarınızı duyurabilirsiniz.

Basın bülteni gönderimi, şirketiniz veya ürün ve hizmetleriniz ile ilgili haber niteliği taşıyan olayların, bu olaylara uygun metinler hazırlanarak dijital ve yazılı basında uygun platformlarda yayınlanmasını sağlama hizmetini kapsamaktadır.

Basın bülteni yoluyla gerçekleştirdiğimiz Dijital PR çalışmalarımız ile online görünürlük ve bulunabilirliğiniz artar, şirketiniz ve ürünlerinizle ilgili haberler arama motorları tarafından indexlenir. Hedef kitleniz ile aranızda bir sinerji oluştur. Hizmet veya ürünleriniz hakkında diyaloğa açık bir ortam yaratılır. Sosyal medya hesaplarınız için aktif içerik üretilir. Kuruluşunuzun imajını dijital mecralarda pekiştirirsiniz. İnternet medyasında yer alarak sektördeki konumunuzu güçlendirirsiniz. Kısacası, içerikleriniz ile daha az bütçeler ile daha fazla tüketiciye ulaşabilirsiniz.

Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?


Cevapla }

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.

Hızlı Menü:


Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?