Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.69/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evhanımları İçin İşkur Evde Ek İş İmkanları 2019
#1
Star 

Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?Ek iş günümüzde yarı zamanlı veya part time olarak adlandırılan işlere verilen genel isimdir. Gününün yarısını veya daha kısa bir zamanı değerlendirerek para kazanmak isteyen insanlar bu tür işlere yönelmektedir. Evde yapılabilecek ek işler arasında birçok iş imkanı bulunmaktadır. 
İşkur İle Ek İş Nasıl Bulunur
Türkiye İş Kurumu aracılığı ile İşkur evde ek iş personel arayan bireysel işverenler bulunmaktadır. Bu işler genellikle çocuk bakıcılığı, hasta refakatçiliği, Kuaför yardımcılığı hasta bakım elemanı, paketleme elemanı, takı tasarım elemanı gibi pozisyonlarda olabilmektedir.
İşkur’un iş ilanlarına nasıl ulaşılabilir sorusuna gelince, öncelikle size en yakın kuruma giderek iş ve meslek danışmanları aracılığıyla kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra yapmak istediğiniz işleri varsa eğitim sertifika ve belgelerinizi danışmanlara söylemeniz gerekmektedir. Sizin sisteminize işlenece bu bilgiler ile iş ve meslek danışmanları size uygun bir iş çıktığında sms ile sizi bilgilendirecektir. Daha fazla ilan için sitemizi İşkur iş ilanları yayınlanan ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?


Cevapla }
#2
Güzel bir paylaşım iş bulmanın zor olduğu bir dönemde güzel konu olmuş
Cevapla }

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.

Hızlı Menü:


Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?