Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.43/5 - 30 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalyoncu Bayan Ayakkabı Modelleri
#1
Star 

Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?Her kadının gardırobunda en az 10-12 çift ayakkabı var. Ünlüler dünyasında ise sayı yüzlere, hatta binlere çıkıyor. Kadınların ayakkabı tutkularını araştırdık. İşin derinlerinde, çocukluğumuzda hayallerimizi süsleyen kırmızı rugan ayakkabılar da var, modanın dayatması da.
Ne zaman üç beş kadın bir araya gelse ve alışverişten konuşsa, konu döner dolaşır ayakkabı mağazalarına ve ayakkabılara gelir. "Köşedeki mağazada bir ayakkabı gördüm, onu mutlaka almalıyım" gibi cümleler havada uçuşur. Çizme, babet, rugan, spor, sandalet, convers derken de her kadının gardırobunda en az 10-12 çift ayakkabısı olur. Tabii bu sayı çoğunda daha fazladır ve sorulduğunda sayısını kendi bile hemen hatırlayamaz. Öyle ya, hepsinin yeri ayrıdır, hepsi ayrı kıyafetin tamamlayıcısıdır! Yani ayakkabı almak için bahanemiz boldur. Biz kendi kendimizce sebepler üretmeye devam edelim, şu bir gerçek ki; ayakkabı tutkusu kadınların en büyük zaaflarından biri. Her kadın kendisine ve bütçesine uygun yerleri buluyor, alışverişini yapıyor. Tabii hiç kimse, ünlüler dünyasındaki kadınlara yetişemiyor çünkü onlarda iş çığırından çıkmış desek yeridir.
Modacı İdil Tarzi, moda sektörünün kurulduğu ilk günden beri, moda ürünler içinde ayakkabı ve çantanın tüketicilere özel ve pahalı nesneler olarak sunulduğuna dikkat çekiyor. "150 yıllık moda tarihi olan Paris ve İtalya gibi şehirlere baktığımızda, bu ürünler kadın için giysiyi tamamlayan, stil duruşunu belirleyen önemli aksesuarlardır." diyor. Yani kadınlar ayakkabıyı, ihtiyaç olduğu kadar şıklıklarını tamamlayan bir aksesuar olarak görüyor. İdil Tarzi'ye göre, bu 'özellik' içinde sunulan ve pazarlanan bu ürünleri, kadınlar da aynı 'özellik' içinde tüketiyor ya da tüketme isteği duyuyor. Tarzi, bilinçli giyinen, üzerinde taşıdığı giysi ve aksesuarların kendisiyle etrafındaki kişiler arasında iletişim kurduğunun farkında olan kadınların gardıroplarında 10 değil, 50 çift ayakkabı olmasını da normal karşıladığını söylüyor ama şunu da ekliyor: "Tabii, bu görüşü ekonomik dengelere göre yorumlamıyorum, bir moda vizyonu içinde görüşlerimi paylaşıyorum.
İşin özü son dönemlerin popüler bir bayan ayakkabı markası olma yolunda koşar adım ilerleyen bir firma budum kendime, Kalyoncu ayakkabı mağazaları. Kesinlikle bu adresi sanal alemde arayın pişman olamayacaksınız.
https://www.kalyoncuayakkabi.com/

Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?


Cevapla }
#2
Konumuz sabittir.
Cevapla }
#3
Satışlarımız devam ediyor
Cevapla }
#4
Günlük yorum atılacaktır.
Cevapla }
#5
Online alışverişin en güncel markası.
Cevapla }
#6
Kışlık çizme ve botlarda kampanyalar devam ediyor.
Cevapla }
#7
En son trendler satışta.
Cevapla }
#8
Yeniyıl indirimlerini kaçırmayın..
Cevapla }
#9
Kış indirimi ve yeni model bayan çizmeleri satıştadır.
Cevapla }
#10
Yepyeni bayan ayakkabı modelleri satışta.
Cevapla }
#11
Gerçek kalitede ürünler vitrinlerimizdedir.
Cevapla }
#12
Yılsonu indirimleri başladı kaçırmayın...
Cevapla }
#13
sayfanızdaki ürünleri alt kısımda paylaştığım link gibi tasarım yapabilir ve her ürün için yönlendirme linki verebilirsiniz istediğiniz kategori ve alt kotegorilerini öneriler sayfasından bir konu açarak paylaşırsanız o konu üzerinden istediğiniz kategoriyi sizin için açalım ve ürünlerinizi tek tek tanıta bilirsiniz bu sizin için daha bir faydalı çözüm olabilecegini düşünüyoruz

tr-forum Yönetim

Örnek Sayfa Linki : https://www.tr-forum.com/konu-freshlife-...-adet.html
Cevapla }
#14
güzel çok çeşit var
Cevapla }
#15
çok güzel teşekkürler
Cevapla }

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.

Hızlı Menü:


Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?