Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rulman Hırdavat ve Güç Aktarım Sistemleri
#1
Thumbs Up 

Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?1990 yılında kurulmuş olan aile şirketimiz; saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst, paylaşımcı ve güvenilir bir kurumsal yapısının yanı sıra, 29 yıllık tecrübesiyle Türk sanayisine hizmet vermenin gurunu yaşamaktadır.

İlk yıllarında ağırlıklı olarak Rulman ticareti Türk sanayisine hizmet veren şirketimiz, 2003 yılında Hırdavat, Hidrolik,Pnömatik ve Güç Aktarım Sistemlerinin ticaretine başlamış ve 2018 yılında Redüktör ve Step Motor ithalatına başlayarak sektörde lider firmalar arasında yerini almıştır.

YRS YEŞİL ER RULMAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak 29 yıldır satışını yapmakta olduğumuz bazı markalarımız; FAG, SKF, ORS, NSK, ASAHI, OERLİKON, BOSCH, MAKİTA, İZELTAŞ, ALTAŞ, BETA, GAMAK, VOLT, YILMAZ REDÜKTÖR, KARBOSAN, MTE, SUPTEX, POLİSAN, KAMA TEKER, SHELL, MOBİL, ...VS.

Rulman, Hırdavat, Hidrolik, Pnömatik ve Güç Aktarım Sistemleri çeşitlerini aynı çatı altında toplayan şirketimiz; siz değerli müşterilerimize geniş marka ve ürün yelpazesi ile daha da güçlü bir şekilde gelişen sanayimizde Başakşehir ve Hadımköy satış yerlerimizde hizmet vermeye devam etmektedir.

Yrs Yeşiler Rulman San.Tic.Ltd.Şti.

Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?


Cevapla }

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.

Hızlı Menü:


Lütfen Destek İçin Reklamlara Tıklarmısınız ?