Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 95
» Son Üye: ayfareli
» Toplam Konular: 613
» Toplam Yorumlar: 661

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 10 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 7 Ziyaretçi
Bing, Google, Yandex

Son Aktiviteler
Çocuğunuzun Sanal Ortamda...
Forum: Web Siteni & Firmanı Tanıt
Son Yorum: ayfareli
Dün, 11:50 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Flatcast Tema
Forum: Web Siteni & Firmanı Tanıt
Son Yorum: gunes
11-16-2018, 07:58 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 8
Koçak Park Kent Ekipmanla...
Forum: Web Siteni & Firmanı Tanıt
Son Yorum: raemtr42
11-15-2018, 02:09 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 9
Scouting the Bears 10-man...
Forum: 01-12/2018 Silinen Konular
Son Yorum: panxing18
11-11-2018, 11:46 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 9
Elektrikli Araba
Forum: Web Siteni & Firmanı Tanıt
Son Yorum: ElektrikliAraba
11-11-2018, 06:19 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 10
Deneme Bonusu
Forum: 01-12/2018 Silinen Konular
Son Yorum: griposter
11-09-2018, 09:45 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 13
PCA Sertifikasyon
Forum: 01-12/2018 Silinen Konular
Son Yorum: uyarcagil
11-05-2018, 07:42 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 11
Seo,Sem,Web Tasarım Hizme...
Forum: 01-12/2018 Silinen Konular
Son Yorum: vhmedya
11-05-2018, 05:10 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 14
Elektronik Güvenlik Siste...
Forum: 01-12/2018 Silinen Konular
Son Yorum: vhmedya
11-05-2018, 05:08 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 10
Sesizi.com
Forum: 01-12/2018 Silinen Konular
Son Yorum: vhmedya
11-05-2018, 05:06 AM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 12

 
  Çocuğunuzun Sanal Ortamda da Güvende Olduğundan Emin Olmak Sizin Elinizde!
Yazar: ayfareli - Dün, 11:50 AM - Forum: Web Siteni & Firmanı Tanıt - Yorum Yok

Çocuğunuzun Sanal Ortamda da Güvende Olduğundan Emin Olmak Sizin Elinizde!
 
     Dijital çağda yaşamanın bir dezavantajı da içerdiği bilgi kirliliği, çocuklarımızı korumak isteyeceğimiz türden yüzlerce tehdit, yanlış kişiler, kötü alışkanlıklar, yanlış arkadaşlıklar. Sanal ortamın avantaj olduğu kadar dezavantajı da bulunuyor. Erişkin olmayan bireylerin, geleceklerini, yaşamlarını etkileyecek hatalar yapmaya oldukça açık olan bu tip dijital mecraları kontrol etmek, rahat bir nefes almak isteyen ebeveynler için geliştirilmiş bir casus uygulama kullanmak mümkün. Casus arama takibi ile çocuklarınızın telefonlarına gelen ve giden aramaları kontrol etmek, bu aramalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, bu arzunuzu gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.
 
CEPCASUSU NEDİR VE ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
 
     Cepcasusu, özellikle çocuklarının sanal aktivitelerini kontrol altında tutmak isteyen anne b- babalar için geliştirilmiş bir programdır. Kullanıcılarına birden çok özellik sunarak, müşteri memnuniyetini ve sanal aktiviteler hakkında tam kontrol sahibi olmayı hedeflemiştir.
 
CEPCASUSU İLE YAPABİLECEKLERİNİZİN SINIRI YOK!
 
 Telefona veya Tablete Gelen Tüm Mesajlar Kontrolünüz Altında
 
     Mesajları takip etmek adına hazırlanmış bu özellik, whatsapp takip programı gibi çalışmakta, ancak sadece whatsapp takip özelliği değil, telefona gelen tüm mesajların içeriğini kontrol etme fırsatı sunuyor. Programı yüklediğiniz telefon veya tablete gelen tüm sms, whatsapp mesajı veya diğer mesaj platformlarından gelen tüm içerikleri görüntüleme, kontrol etme ve detaylarına ulaşma fırsatı sağlayan casus telefon uygulaması, çocuklarınızın kimlerle mesajlaştığını, bu mesajların tam içeriğini rahatlık ile bilgi edinmeniz için oluşturuldu. Whatsap takip programı gibi düşünmek mümkün fakat içerik olarak çok daha fazla gelişmişi diyerek açıklamak gerçekçi olacaktır.
 
 Telefon veya Tableti Yanında İse; Konumuna Erişim ve Nerede Olduğunu Kontrol Edebilme Özelliği;
 
     Konum takip özelliği ile çocuklarının nerede olduğuna dair bilgi edinebilme özelliği ailelerin en çok ilgi gösterdiği ve beğendiği özelliklerden biri. Bunun sebebi programı yükledikleri telefon veya tablet, çocuklarının o anda yanında ise, nerede olduklarını, tam konumlarını izleyebilme özelliğinin olması. Bu özellik ile, ailelerin içleri çocukları dışarda iken çok daha rahat etmekte.
 
 Telefon veya Tablete Gelen ve Giden Tüm Aramaları Kontrol Etme Özelliği;
 
     Programın yüklü olduğu telefona gelen ve giden tüm aramaları görüntüleyebilme özelliği de oldukça ilgi çekici. Ancak asıl ilgi çekici olan tarafı bu konuşmaları dinleyebilme özelliği de sunuyor olması. Yani sadece aramaların içeriklerini, kaç dakika sürdüklerini, gelen veya giden aramaların kimlerle olduğunu değil aynı zamanda konuşmaları dinleme imkanı da veriyor.
 
Cepcasusu İle Telefon veya Tabletteki Tüm Aktiviteler Elinizin Altında;
 
     Bir nevi internet geçmişi gibi düşünebileceğiniz bu özellik sayesinde, programın yüklü olduğu telefon veya tabletin tüm internet arama geçmişi, internette gezindiği sayfalar, bu sayfalarda kalış süresi, bu sayfalar sayesinde eriştiği diğer sayfalar ve iletişime geçtiği kişi veya kurumları takip etmek son derece rahat.
 
Cihazın Aldığı ve Gönderdiği Tüm E-postalar Tamamen Sizin Kontrolünüz Altında!
 
     Bu programın bir diğer kullanışlı özelliği de, programın yüklü olduğu telefon veya tablete gelen veya giden tüm e-postaları görüntüleyebiliyor, içeriklerine erişebiliyor olunması. Bu e-postaların tarihleri, ekleri, kimden geldiği veya kime gönderildiği, tam içerikleri erişilebilen bilgiler arasında yer alıyor.
 
Telefon Rehberinde Kimler Var? Çocuğunuzun Kimlerle Arkadaşlık Ettiğini Öğrenmek Artık Çok Kolay!
 
     İlgili programın kurulu olduğu telefon veya tabletin içeriğindeki telefon rehberinde kayıtlı olan tüm kişiler, bu kişilere ait tüm bilgiler de erişime açık. Bu sayede rehberde kayıtlı kişilerin, kayıtlı olan tüm bilgilerine, telefon numaraları, e-posta adresleri, bu kişiler ile yapılan görüşmeler, gönderilen ve alınan mesajlar ve bu mesajların detaylı içerikleri, fotoğrafları, ikinci numaraları, telefonda kayıtlı ise ev adreslerine kadar ulaşmak son derece basit olacaktır.
 
Ortama Dair Çok Daha Fazla Bilgiye Nasıl Sahip Olabilirsiniz? Ortamı Dinleyerek!
 
     Cepcasusu programının yüklü olduğu telefon veya tablet ile bulunan ortamı dinleyebilir, bu ortamdaki seslere bulunduğunuz noktadan erişim panelinizden erişebilirsiniz. Üstelik ortam dinleme özelliğinin en ilgi çekici ve kullanışlı tarafı bu tip ortamlarda dilediğiniz an kayıt yapabilmeniz de mümkün. Ortamı dinlediğiniz an, orada kayıt etmek durumunda kaldığınızda bunu da tek tuşla çözmeniz mümkün olacaktır.
 
 
Cihazdaki Tüm Arşiv Elinizin altında, Fotoğraflar ve Videolara Anında Erişin!
 
     Cepcasusu programı ile, ilgili cihazın içerisindeki tüm fotoğraf ve video arşivine de erişmeniz mümkün olacaktır. Fakat bu özellik fotoğraf ve video erişimi ile kısıtlı değil, cihazdan silinmiş olan tüm medya malzemeleri, fotoğraflar, belgeler, videolar da sizin erişiminize açık olacak.
 
CEPCASUSU PROGRAMINA SAHİP OLMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİYOR?
 
     Bu programa sahip olmak için geniş teknik bilgilere ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken programı kurmak istediğiniz telefon, tablet veya cihaza yükleme işlemini gerçekleştirmek. Bu işlem iki dakikanızı alacaktır. Daha sonra size özel olarak gelen giriş bilgilerinizi not etmeniz yeterli. Bu giriş bilgileri ile yükleme işlemini yaptığınız telefona fiziksel olarak erişim sağlamadan da içeriğini görüntülemeniz çok kolay olacaktır.
 
 
CEPCASUSU PROGRAMININ KULLANIMI OLDUKÇA KOLAY!
 
     Programı iki dakika içerisinde indirdikten sonra tek yapmanız gereken size verilen bilgiler ile erişim panelinize girmek ve uzaktan kontrolü rahatlıkla sağlamak, sade arayüzü, kullanıcının deneyimini rahatça yaşaması adına kurulmuş kolay kullanım özelliği ile programı kullanmanız oldukça kolay olacaktır.
 
 
Çocuğunuzun Sanal Arkadaşları İçin Endişelenmenize Artık Gerek Yok!
 
     Sanal dünyanın çocuklarımız için büyük bir tehdit unsuru olduğu su götürmez bir gerçek. Kendini bu konuda teknolojiden çok anlamayan, dijital çağa ayak uyduramamış hisseden anne babalar için büyük kolaylık sağlayan cepcasusu programı, çocuklarının sanal aktivitelerini, yeni arkadaşlarını, ev dışarısında geçirdikleri hayatı, sanal dünyadaki tüm tehdit unsurlarını kontrol edebilme rahatlığı sağlıyor. Bu rahatlık ile, olabilecek tehditlere karşı zamanında önlem alınabiliyor ve çocukların daha güvenle yaşamlarını geçirmelerini sağlayabiliyorlar.
 
CEPCASUSU EKİBİ OLARAK 7/24 SİZİN YANINIZDAYIZ!
 
     Cepcasusu programını kurarken veya kurduktan sonra aklınızdaki tüm soru işaretlerinizi, önerilerinizi ve ihtiyaçlarınızı bizimle 7/24 paylaşmanız mümkün. Cep telefonu takibi, tabletlerden çok daha fazla ilgi görse de zaman zaman tablet kurumları da tercih edilmekte. Çocuğunuzun güvenliği için, internet dünyasında neler yaptığını, ne kadar zaman geçirdiğini görmeniz bu zamanı kısıtlayabilmeniz ve erken müdahale edebilmeniz açısında oldukça hayati bir önem taşıyor. İnternet aleminde sahte kimliklerde, arkadaşlık teklifleri gönderen kişilerin, art niyetli insanların, kimlik hırsızlarının ve daha yaşanabilecek onlarca tehdit unsurunu cep casusu programı ile çocuğunuz için kolaylıkla savurabilecek ve bunu çocuğunuza hissettirmeden yapabileceksiniz. Çocuğunuz kontrol edildiğini anlamadan ve buna tepki vermeden siz çocuğunuz için tüm güvenlik önlemlerini uzaktan hızlı ve kolay erişiminiz ile alabileceksiniz.
 
     Cepcasusu.com programı, android işletim sistemi olan hemen hemen tüm cihazlarda herhangi bir sorun yaşanmadan rahatlıkla çalışmaktadır. Cep casusu programını satın almadan önce 2 gün ücretsiz deneme sürümünden faydalanabilir ve sizin için doğru bir program olduğuna emin olabilirsiniz.
 
     Cep casusu programı internet ile çalışmaktadır, internete bağlanabilen her cihaz ile uyumlu bir şekilde çalışması mümkün olacaktır. İnternet kopmaları halinde bu kopukluk anlarında tüm bilgileri hafızasına kaydettiğinden, sizin açınızdan bir erişim eksikliği söz konusu olmayacaktır. İnternete tekrar bağlanıldığında tüm bilgilere yeniden erişmeniz mümkündür.

Bu konuyu yazdır

Star Flatcast Tema
Yazar: gunes - 11-16-2018, 07:58 AM - Forum: Web Siteni & Firmanı Tanıt - Yorum Yok

Flatcast bir Türkçe destek ve yardımlaşma formudur.
Forumda sitesinde Adanalı İndexleri,Eylem İndexleri,By Yigido İndexleri,Defne Güneş İndexleri,Ateşdağlı Temaları,Kuzeyin Kızı Temaları gibi pekçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye girmek ve ücretsiz olarak hızlıca foruma üye olmak okadar. Nickiniz alınmadan hemen üye olun.

Siteye giriş için: flatcast tema  veya radyo indexleri 'a tıklayın.

Bu konuyu yazdır

Star Koçak Park Kent Ekipmanları - Çocuk Oyun Parkı , Çocuk Oyun Grupları
Yazar: raemtr42 - 11-15-2018, 02:09 AM - Forum: Web Siteni & Firmanı Tanıt - Yorum Yok

Site Adı : Koçak Park Kent Ekipmanları - Çocuk Oyun Parkı , Çocuk Oyun Grupları
Site Adresi: http://www.kocakpark.com
Adres: Konya Organize Sanayi Bölgesi 20. Sk. No:23  Selçuklu, Konya
Tel: 0332 239 22 10 - 0332 239 22 60
Mail : info@kocakpark.com

Tanıtım:
Çocuk Oyun Parkı, Çocuk Oyun Parkları , Çocuk Oyun Grupları, Açık Alan Spor Aletleri, Kent Mobilyaları ve Ekipmanları, İpli Oyun Sistemleri, Tırmanma Oyun Sistemleri ve Oyun Alanı Zemin Düzenlenmesi Tasarımı alanlarında imalat ve satışı ile malzeme ve ekipman tedariki noktasında faaliyet gösteren firmamız KOÇAK PARK olarak sektörün lider firmaları arasında yerini almakla birlikte devamlılığını sağlamak adına alanında uzman kadromuz ile son teknoloji makina ve ekipmanlarımızla oluşturduğumuz  markamızın güvenilirliğini korumak ve standartlarımızı en üst seviyede tutmakla birlikte müşteri memnuniyeti ve menfaatlerini korumak, yüksek kalitede ürünler üreterek standartları belirleme noktasında belirleyici olmak, bize duyulan güven ve memnuniyetin sürekliliğini sağlamak için Kalite Anlayışımıza uygun tedarikçi firmalar ile çalışarak Kalite Yönetim Sistemimizi daima bir adım ileriye taşımak Kalite Politikamızdır.

Koçak Park Kent Ekipmanları bünyesinde bulundurduğu, konusunda tecrübeli ARGE ekibi tarafından özenle hazırlanan ürünler ile, çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamayı kendisine ilke edinmektedir.

Bünyesinde Çocuk Oyun Parkı, Çocuk Oyun Parkları , Çocuk Oyun Grubu , Çocuk Oyun Grupları , Oyun Parkı , Açık Alan Spor Aletleri  , Fitness Aletleri , Fitness Ekipmanları  , Oyun Grupları satışı yapmaktadır.

Bu konuyu yazdır

  Scouting the Bears 10-man practice squad After settling on their 53
Yazar: panxing18 - 11-11-2018, 11:46 PM - Forum: 01-12/2018 Silinen Konular - Yorum Yok

-man roster Cheap Roquan Smith Jersey , the Chicago Bears set their initial 10-man practice squad. I say initial, because just like the 53, the practice squad will be a fluid thing. Players will move up and down, an injury may necessitate a promotion that leads to a new addition, and some players may not take advantage of their second chance to make an NFL impression. Nine of the ten Bears practice squad players were around for the offseason, but we’re still goingto give them a thorough scouting Cheap Mitchell Trubisky Jersey , and I can think of no one better to help with that than our lead draft analyst, EJ Snyder. In my latest T Formation Conversation podcast (Subscribe now on iTunes for free), EJ gives me his take on all ten practice squad Chicago Bears. Offensive lineman Dejon AllenDefensive lineman Abdullah AndersonQuarterback Tyler BrayWide receiver Tanner GentryCornerback Michael JosephCornerback Jonathon MincyRunning back Taquan MizzellRunning back Ryan NallOffensive lineman James StoneLinebacker Josh WoodsEJ and I also discuss some practice squad players from around the NFL that he has he eye on and get into the Khalil Mack trade a little too.Chicago Bears vs Seattle Seahawks Preview: What to Watch For The Chicago Bears will open their home slate of action on Monday night against the Seattle Seahawks. For only the second game of the season, this one sure feels big. Monday night marks the first real opportunity to see how new head coach Matt Nagy and this young Bears team reacts to adversity. Do they let a brutal loss to the Packers set the tone for the season, or do they come out throwing hay-makers? I will be curious to see if Nagy comes out and calls a game that uses less trickeration and more staples of his offense. The Seahawks defense is a mere shell of what it once was, and this feels like the kind of game where you can punch them in the mouth. Jordan Howard and the running game looked pretty good last week Youth Cody Parkey Jersey , so that is something to keep an eye on as well. What to Watch ForOn offense, it will be interesting to see what the game plan is to start the game. Do they come out and run heavily from the start or do we see more of those crossers and rubs that we saw in the preseason? Nagy has stressed that his team will be aggressive and take shots, but that isn’t what we saw last week. The bones of this offense have been shown to be very effective in today’s NFL, so my advice to Nagy is the KISS method (Keep It Simple Stupid). This game ultimately is going to come down to the offensive line, protection calls, and the center/quarterback exchange. Playing at home can only help a young quarterback and a struggling center. Protecting Trubisky will be paramount to the Bears success on offense.Defensively Youth Eddie Goldman Jersey , it is going to be all about the front-7. Seattle’s offensive line gave up 6 sacks to the Denver Broncos last week, and dare I say the Bears are even better up front than they are? I am also curious to see if Roquan Smith gets his first career start. He played only 8 snaps last week, but he sure looked good in those snaps. On the back end, it’s time for some turnovers. The offensive line is bad, the Seahawks are without Doug Baldwin at wide receiver, and they have scant else offensively. Wilson should be running for his life all game long. He is a maestro outside of the pocket http://www.chicagobearsteamonline.com/br...han-jersey , but he will also throw balls up for grabs. The Bears secondary should have the advantage here, it is time for them to make the most of it. That’s what I will be watching for on Monday night, what about you? The Bears looked good for a half last week against the Packers, what do they need to do on each side of the ball to steal a win from the beak of defeat? Tomorrow I’ll have my ‘which players to watch for,’ so stay tuned!

Bu konuyu yazdır

Star Elektrikli Araba
Yazar: ElektrikliAraba - 11-11-2018, 06:19 AM - Forum: Web Siteni & Firmanı Tanıt - Yorum Yok

Otomotiv sektörünü yakından takip edenlerin de bildiği gibi artık yeni elektrikli araba modelleri, hibrit araba modelleri ve sürücüsüz otomobil teknolojileri sektörün geleceğini oluşturuyor. Buradan yola çıkarak bizler de sizler için yeni elektrikli araba fiyatlarını ve özelliklerini derleyerek bir haber oluşturmak istedik.

Bu konuyu yazdır

  Deneme Bonusu
Yazar: griposter - 11-09-2018, 09:45 AM - Forum: 01-12/2018 Silinen Konular - Yorum Yok

Bahis konusunda oldukça siteyle karşılaştığımız günümüzde bahis şirketleri giderek gelişmekte ve büyümektedir. Bu bağlamda türkçe bahis şirketleri ciddi bir miktarda kullanıcıya hitap etmektedir ve bu konuda ülkemizde güvenilir bahis siteleri aranmaktadır. Deneme Bonusu Veren Siteler'i göz atmak  için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ülkemizde hizmet vermekte olan türkçe bahis şirketleri 2018 yılında ciddi bir sayıya ulaşmıştır. Yurtdışı kaynaklı bahis siteleri bile türkçe alt yapı sağlayarak Türkiye piyasasına giriş yapmaktadır. Bu nedenle türkçe bahis siteleri sayısı ciddi bir oranda artış sağlamıştır. Bu siteler arasında güvenilir olanlar ön plana çıkmakta ve kullanıcılara tarafından tercih edilmektedir. Deneme bonusu için sitemizdeki olan konuları inceleyebilirsiniz.
Bahis şirketleri 2018 yılında daha çok Türkiye piyasasına hizmet vermeye çalışmaktadır. Çünkü bu piyasada ciddi miktarda kullanıcı bulunmaktadır. Bu kullanıcılar için en önemli durum sitelerin güvenilirliğidir. Kullanıcılara güvendiği tercih ederek buralardan bahis almaktadır. Bedava bahis siteleri için de sitemizden faydalanabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  PCA Sertifikasyon
Yazar: uyarcagil - 11-05-2018, 07:42 AM - Forum: 01-12/2018 Silinen Konular - Yorum Yok

PCA Sertifikasyon, 2010 yılının şubat ayında Belgem Belgelendirme ismiyle kurulmuş olup; 2012 yılında isim değişikliği yapılarak PCA Sertifikasyon olmuştur.

2013 yılı itibariyle PCA Sertifikasyon olarak yeni vizyonu ve akreditasyonlarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

PCA Sertifikasyon %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

Her biri konusunda uzun süre çalışmış ve uzman, profesyonel denetçileri, teknik uzmanları ve deneyimli eğitmen kadrosu ile kaliteli hizmeti ilke edinmiş olan kuruluşumuz Türkak ve IAS akreditasyonları ile istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

Hali hazırda 70’den fazla baş denetçi, teknik uzman ve eğitmen ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Türkak akrediteli ISO 9001 Sertifikası, ISO 14001 Sertifikası ve IAS akrediteli ISO 9001 Sertifikası, ISO 14001 Sertifikası, ISO 22000 Sertifikası, ISO 13485 Sertifikası, ISO 27001 Sertifikası ve ISO 50001 Sertifikası, ayrıca OHSAS 18001, ISO 10002 vb. konularda denetim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır

Websitemiz: www.pca-tr.com

Bu konuyu yazdır

  Seo,Sem,Web Tasarım Hizmetleri
Yazar: vhmedya - 11-05-2018, 05:10 AM - Forum: 01-12/2018 Silinen Konular - Yorum Yok

Web Sitesi

Web ortamı üzerinde yer alan ve web sayfalarının bir araya getirilmesi oluşumuna web sitesi denir.
Kişilere ya da Kurumlara ait web sayfaları bulunmaktadır.
Sayfalarda metinler, görsellerin ziyaretçilere aktarmaya yardımcı olan dokümanların yer aldığı internet sayfalarıdır.


Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik olarak adlandırılan kavram aslında bir firmanın, kurumun, vakfın
ya da bu tip başka oluşumların şirket içinde ve şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden , yani şirketin kimliğidir.


Seo

Seo kelimesi Search Engine Optimization kelimelerinin baş harfleridir; Türkçesi: Arama Motoru Optimizasyonu olarak ifade edilmektedir.
arama motorlarında kelimelerde ilk sayfaya gelmek ve organik arama sonuçlarında üst sıralara çıkmasıdır.
Bu amaç ile sitelerde ki bilgi, hizmet, satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.


Sosyal Medya

Sosyal Medya, kullanıcısının kendi ürettiği içeriği yayınladığı ve paylaştığı online bir ağdır.
Sosyal Medya bu sayede hızlı erişim kolaylaşmakta, Sosyal medya kullanıcıların içerikleri, makaleleri, haberleri, düşünceleri, günlük yaşanan olayları,
fotoğrafları sosyal medya aracılığı ile görebilmektedir.


Marka Tescil

Kişilerin isimleri, sloganlar, şekiller, sayılar ve her türlü işarete marka tescil denilebilir.
Marka tescili bu önemli işaretin yasal yollarla korunması ve tescil edilmesi anlamına gelir.İşletmeler için oldukça
avantajlı bir durumdur.Markanızı tescil ettirmek için, Türk Patentve Kurumu’na başvuru yapmanız gerekmektedir.


Grafik Tasarım

Grafik Tasarım diğer adıyla web design, günlük yaşamın bir parçasıdır. genel anlamda logo, afiş, billboard, basın ilanı, ambalaj, kitap, dergi, tanıtım filmleri, çizgi film
ve bunlarla ilgili her türlü kapsayan işlerin bütünüdür.


Prodüksiyon hizmetleri

Prodüksiyon hizmetleri, reklam film çekimleri, sinema film çekimleri, TV programları, radyo programları, tanıtım filmleri gibi unsurları kapsamaktadır.


dijital reklam

dijital reklam kullanım zorunluluğuna dikkat çekiyor. Dijital reklamlar, markaların İnternet üzerinde yaptıkları tüm aktiviteleri kapsıyor.


Pr Hizmeti

Pr Hizmeti, Public Relations’ın kısaltılmasıdır. Public Relations‘ın (PR) Türkçesi ise “Halkla İlişkiler“dir.
PR, görüş ve davranışları etkileyerek, kurum kimliği üzerine bir anlayış yaratan ve algılamaya sahip olarak tanımlanabilir.

Forum Tanıtımları

forum tanıtımları için arama sonuçlarındaki forum sitelerine üye olarak mesaj gönderebileceğiniz gibi webmaster forumları üzerinden de bu tür çalışmaları
yapabilecek kişileri bulabilmek için konu açarak iş talebinde bulunabilirsiniz.

Dijital İtibar

Şirketlerin bile yeni personel alımlarında dikkat ettiği dijital itibar ticaretin her alanında etkili bir pazarlama yöntemi
olarak da kullanılıyor.Dijital itibar, kişilerin veya şirketlerin arama motorlarında çıkan, olumlu veya olumsuz sonuçlarıdır
aslında. Dijital itibarınız ne kadar olumlu ise ticaretiniz o kadar kolaylaşır.Bu konuyu yazdır

  Elektronik Güvenlik Sistemleri
Yazar: vhmedya - 11-05-2018, 05:08 AM - Forum: 01-12/2018 Silinen Konular - Yorum Yok

Kamera Sistemleri

Canlı izleme ve kayıt altına alınabilir yapısı ile kamera sistemleri önemli bir güvenlik tedbiri olarak bilinmektedir.
Mekanınıza uygun özelliklerde kurulan kamera sistemleri ile güvenliğinizi artırmış olursunuz.


alarm sistemleri

Kurum ve kuruluşlara sunulan güvenlik tedbirleri arasında bulunan alarm sistemleri, olası hırsızlık vakalarını önleyici önemli bir tedbir unsurudur.
İstatistiklere göre alarm sistemi kullanan mekanlara hırsızlık teşebbüsleri yok denecek kadar azdır.


yangın alarm sistemleri

Güvenlik denildiğinde alınması gereken tedbirlerde mal ve can kaybı söz konusu olduğunda yangın alarm sistemleri hayati bir önem taşır.
Her ortamda yangın hadisesi yaşanabilir ve bu olayın felakete dönüşmemesi adına uyarıcı sistemlere sahip olmanız gerekir.


Geçiş kontrol sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri belirli alanlara belirlediğimiz kişilerin yada araçların giriş çıkış yapmalarını kontrol altında
tutabildiğimiz ve engellemeler yapabildiğini bir sistemdir.


Otomatik Geçiş Sistemleri

Giriş ve çıkışları proximity kartlar, parmak izi okuma, yüz tanıma ve plaka tanıma yazılımı gibi teknolojileri kullanıp,
belirlediğimiz aksiyon planına göre kişi ve araçların yönlendirilmesine otomatik geçiş sistemleri denir. Yoğun insan trafiğinin yaşandığı kurum ve
kuruluşlarda giren ve çıkan kişilerin kayıtları çok önemli bir güvenlik ihtiyacı olup, güvenlik düzeyinizi arttırmanıza yardımcı olur.


Araç Altı İzleme Sistemleri

müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına firmamız teknoloji olarak Hikvision’un HikRobot Şirketi bağımsız olarak
Araç Altı İzleme Sistemleri geliştirmiş olup, bu sayede hareket eden bir aracın alt kısmının görüntüsü
elde edilebildiğinden, son derece gelişmiş bir güvenlik sağlanır.


Entegre Güvenlik Çözümleri

Mavi Alarm firması, güvenlik sektörü içerisindeki deneyim ve tecrübelerine istinaden müşterilerine en iyi çözümleri sunmaktadır.
Bu kapsamda kablosuz kamera sistemi teknolojileri ve entegre güvenlik çözümleri ile kurumların daha
nitelikli korunmasının önü açılabilmektedir.

Bu konuyu yazdır

  Sesizi.com
Yazar: vhmedya - 11-05-2018, 05:06 AM - Forum: 01-12/2018 Silinen Konular - Yorum Yok

Tanım itibariyle seslendirme, çok geniş bir anlama sahiptir.
Örneğin, sahnenin ses sistemi donanımının tesis edilmesinden, stüdyolarda kayıt alınmasına kadar çok geniş bir alanı ifade etmektedir.

Günümüzde görsel ve işitsel medya ortamları artık hayatın vazgeçilmez birer parçasıdır. Hemen herkesin elinde dünyaya
açılan bir akıllı telekomünikasyon cihazı bulunur ve en çok kullanılan özelliklerin başında video izlemek gelmektedir.
Pekiyi videolarda seslendirme,seslendirme ajansı tarafından mı yapılır? Profesyonel olarak yöntem budur. Elbette amatör
işlerde bireysel çözümler de kullanılır ama, kapsamlı projelerin seslendirmesi ajansların aracılığıyla yapılır.

Birlikte çalıştığımız tüm seslendirme sanatçıları, seslendirme alanında uzun zamandır hizmet vermektedirler.
Erkek,  kadın,  çoçuk, yabancı dil seslendirme yapan sanatçıların örnek sesleri çeşitli duygularda ve kategorilerdedir.

Sesizi Audio Production Services müzik,seslendirme içleri, jingle, ses tasarım, reklam ve tanıtım filmleri konularında hizmet vermektedir.

seslendirme, müzik ve video production alanında çalışan şirketin alt yapısında birlikte çalıştığı türkçe seslendirme ve
anadillerinde yabancı dil seslendirme yapan ses sanatçıları bulunmaktadır.

Uzmanlık alanımız olan seslendirmenin ayrılmaz bir parçası olan ses stüdyoları için teknolojiyi yakından takip ediyor ve stüdyomuza önem veriyoruz.

Bu konuyu yazdır